Wpisy dla autora: Agata Qczma Kuczmińska

wmode transparent nie działa w Chrome

wmode transparen nie dziala na chrome

Mam w zwyczaju od czasu do czasu wchodzić na strony, które realizowałam jakiś czas temu żeby sprawdzić czy wszystko jest ok albo jak kto woli ponapawać się dorobkiem. Wyobraźcie sobie więc moje zdziwienie, lub po mojemu „mały zawał serca” kiedy weszłam na stronę która powinna być szara i klimatyczna a była cała czarna z jakimiś szarymi kwadratami gdzieniegdzie. Jeśli ta sytuacja brzmi znajomo to czytaj dalej bo mam parę pomysłów:-)

Co oznacza Responsive Web Design

responsive web design

Jeśli po raz któryś z kolei słyszysz określenie responsive web design lub design responsywny, lub po prostu skrót RWD i nie masz zielonego pojęcia o czym mowa. Jednocześnie wstydzisz się przyznać, że nie wiesz i przy pierwszej nadarzającej się okazji pytasz wujka Google co to do cholery jest ten responsive web design, to ten artykuł jest dla ciebie :)

Rewolucja Social Media – recenzja książki Michała Sadowskiego

Rewolucja social media - recenzja

Nie jestem zawodową blogerką na dowód mam, mimo najszczerszych chęci, raczej niewielką ilość postów na tym blogu. Nie jestem też specjalistą social media, a na dowód mam (w chwili gdy piszę ten artykuł) całe 38 fanów na swoim fanpejdżu. Jestem natomiast freelancerem, okrętem, sterem i żeglarzem w jednej osobie co w konsekwencji oznacza, że póki co na zatrudnienie social media managera mnie nie stać, a bloga, fanpage na facebooku, profil na google+, konto na twitterze i instagramie prowadzić trzeba, dlatego wymieniona w tytule książka zwróciła moją szczególną uwagę. A w rezultacie wywarła na mnie na tyle duże wrażenie, że postanowiłam ją polecić każdemu kto chętny czytać dalej:-)