about-jpg

Cześć, mam na imię Agata I jestem designerem, specjalizuję się w projektowaniu stron www. Ale tak naprawdę po prostu lubię rozwiązywać rożne problemy (właśnie na tym polega design) i tworzyć rzeczy, które są użyteczne dla innych ludzi. Nie wyobrażam sobie żebym mogła robić coś innego, design mam we krwi i już.

Wszystko co robię postrzegam jako możliwość do nauki czegoś nowego. I pomimo, że uważam się za dobrze wyszkolonego profesjonalistę to wiem, że zawsze coś można zrobić lepiej. Jedną z umiejętności nad, którą muszę popracować to swoboda pisania, stąd ten blog. Możesz wierzyć lub nie, ale zdolność ubierania myśli w słowa to dla designera równie kluczowa umiejętność co rysowanie. A jak wiadomo, praktyka czyni mistrza, więc jeśli masz jakiś fajny pomysł na temat warty opisania, nie krępuj się i podrzuć mi go na maila.

Na ogół piszę o projektowaniu, ale czasem umieszczam też krótkie poradniki jak zrobić coś w sieci lub jak ulepszyć stronę www żeby sprawniej działała. Niektóre z postów pierwotnie były mailami do moich klientów ale doszłam do wniosku, że skoro im się ta informacja przydała to więcej osób może na tym skorzystać.

Miło mi, że czytasz mojego bloga :-). Nie przegap kolejnych postów i zapisz się do rss.

To co robię na co dzień możesz zobaczyć na mojej osobistej stronie Field5 lub na firmowej WAYVO

Ponadto znajdziesz mnie również na:

behance-png instagram-png dribbble-png twitter-png facebook-png google-png linkedin-png

Fajne i użyteczne pliki premium sprzedaję na:

creativemarket-png graphic-river1-png